Боди со врзување од латекс

2,990 ден.

 

Боди со врзување и јака. Модерно и провокативно со длабоко деколте кое ќе ги истакне вашите гради. Бодито исто така е искроено да визуелно нозете Ви изгледаат подолги.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер, Полиуретан

Големина: M/L/XL

Препорака:  Кога носите латекс напудрете го телото со талк/бебешка пудра за материјалот да не Ви се лепи по кожата. Доколку посакувате да го добиете полниот сјај на латексот ви го претставуваме  Latex Shine Spray!

ШИФРА 29039 Категорија: Tags: , ,

Опис

Боди со врзување од латекс