Попуст!

Боди со три отвори

1,590 ден. 1,290 ден.

 


Боди со три отвори, елегантно дезенирано,  а воедно диво боди. Ова боди има повеќе отвори што ќе ве направи да изгледате неодоливо. Има тенки бретелчиња, на предната страна е споено на три места со машничка и брош со што се оформуваат трите предни отвори. На колковите има врвки за определување на големината. Големината е one size што значи бодито би одговарало на повеќето девојки до 75кг. Бодито може да се искомбинира со дезенирани чорапи и високи потпетици за екстра фетиш ефект.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид/Еластин

ШИФРА 25036 Категорија: Tags: ,

Опис

Боди со три отвори
Боди со три отвори

Боди со три отвори