Боди со отвори на градите и ракавици

1,690 ден.

 

Елегантно боди наменето за дами над 60 килограми. Бодито е со отвори на градите и тенки прерамки. Доаѓа во комплет со ракавици кои се задржуваат на средниот прст. На рабовите на бодито има мали набори кој ja прават дамата заводлива и сексепилна.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 25030 Категории: , Tags: , ,

Опис

Боди со отвори на градите

 

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди со отвори на градите и ракавици”