Боди со отвори, жартели и чорапи

1,790 ден.

 

Несекојдневен комплет за оние кои ја обожаваат виолетовата боја и сакаат да внесат малку колоритност во нивната секси гардероба. Комплетот се состои од горен дел, танга и чорапи. Горниот дел е со средно длабоко деколте кое има декоративна врвка меѓу градите. Надолу продолжува со еластични ленти кои служат како жартели и се украсени со сатенски машнички. Задната страна и танга гаќичките се од црн материјал, додека предниот дел и чорапите се виолетови со црн леопардов принт. Величината е One Size, што значи дека одговара на тежина од 45 до 70 кг.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25004 Категорија: Tags: , ,

Опис

Боди со отвори, жартели и чорапи

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди со отвори, жартели и чорапи”