Попуст!

Боди со отвори

1,590 ден. 1,290 ден.

 

Боди со отвори кое визуелно ќе ви ја стесни половината и ќе ве направи да се чувствувате попривлечно. Бодито има ракави до надлактица, а дезенот на чипката е заносен. Благо-отвореното деколте го прави ова боди идеално и за под маички. Може да се комбинира со мрежести чорапи.

 

Боја: Црна/Виолетова/Розева

Материијал: Полиамид/Еластин

ШИФРА 25040 Категорија: Tags: ,

Опис

Боди со отвори

Боди со отвори

Боди со отвори