Дезенирано боди со чорапи

1,790 ден.

 

Елегантно дизајниран комплет кој се состои од боди и чорапи со потемни вкрстени линии. Бодито е со затворено деколте и долги ракави. Градите и интимните делови се прекриени со потемен, непроѕирен материјал, а преку цела должина на бодито преминуваат вкрстени ленти кои создаваат илузија на ленти кои се врзуваат околу вас. Бодито се закопчува оддолу со две копчиња. Чорапите се долги до средината на бедрото и се придржуваат за ногата со помош на еластична лента, така што со овој комплет нема потреба да носите жартели. Величината е универзална (One Size) , така што одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25009 Категорија: Tags: , ,

Опис

Дезенирано боди со чорапи

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Дезенирано боди со чорапи”