Боди со чипка и отворен стомак

1,990 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 1990 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 995 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 995 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

 

Елегантно, женствено боди кое имитира горен дел што се спушта слободно и гаќички. Нежниот материјал е декориран со бела чипка и фини розови мотиви кои придаваат елеганција и сексипил на вашиот комплетен женствен изглед. Горнот дел на бодито се заврзува зад вратот со нежни розови врвки. Деколтето е длабоко и е сврзано со бела лента кој има розова машничка. На грбот бодито се заврзува со чипкани ленти, а долниот дел се облекува како обична танга, со што грбот и стомакот остануваат откриени. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид, еластин

Исчисти

Опис

Боди со чипка и отворен стомак

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди со чипка и отворен стомак”