Боди леопардски принт со жартели

2,190 ден.

 

Возбудлива комбинација на сексипилот, нежноста и животинскиот инстинкт. Тоа е пораката што ја испраќа овој комплет од вашето тело кон вашиот партнер. Комплетот се состои од мини фустанче со жартели и танга. Фустанчето е изработено од фин, нежен, мрежест материјал кој на средина е украсен од лента со леопардов мотив. Од страните има брановидни ленти кои продолжуваат надолу во жартели украсени со сатенски црни машнички. Задниот дел е мрежест и се закопчува со едно копче кое се наоѓа на висина на градите. Тангата е црна и е изработена од ист материјал како и фустанчето.

Комплетот не содржи чорапи.

Големината е One Size што значи дека одговара на тежина од 45 до 70 кг.

Материјал: Полиамид 95 %, еластин 5 %

Исчисти
ШИФРА 25019 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Боди леопардски принт со жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди леопардски принт со жартели”