Беби дол со прерамки и танга

1,990 ден.

 

Кога фустанчето ќе се отвори од страните, тоа веќе не е само фустанче, туку дел од гардеробата што служи како оружје за заведување. Ова комплетче е идеално за покривање на сите облини од телото, но отворите од страните се доволни за да наговестат што се крие под него. Изработено е од лесен материјал и е со тенки прерамки. Деколтето е длабоко и украсено со мала лента со бисерчиња. На двете страни фустанот е отворен и се спојува преку тенки, еластични ленти кои се од истиот материјал како и фустанчето. Комплетот содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

Опис

Беби дол со прерамки и танга

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Беби дол со прерамки и танга”