Попуст!

Беби дол со сатенска лента и танга

1,590 ден. 690 ден.

 

Женствено и сексипилно комплетче за сексипилни и романтични дами! Комплетот вклучува разигран горен дел, изработен од фин и провиден материјал, декориран со сатенски тенок појас под градите кој се заврзува во декоративна машничка. Деколтето е исклучително длабоко, а прерамките се заврзуваат околу вратот со што го оставаат грбот гол во горниот дел. Во комплетот е вклучена танга изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер

Опис

Беби дол со сатенска лента и танга

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Беби дол со сатенска лента и танга”