Беби дол без прерамки со танга

1,890 ден.

 

Деликатно, женствено комплетче со кое може да му го завртите умот на партнерот само со еден поглед. Комплетот има горен дел и танга. Горниот дел е без прерамки и целосно ги открива рамениците. Изработен е од провиден материјал кој лесно паѓа надолу по телото. Во делот кој ги покрива градите е декориран со хоризонтални ленти и фина, деликатна чипка. Помеѓу градите има две тенки, сатенски ленти. Комплетот содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер 90%, еластин 10%

ШИФРА 21026 Категорија: Tags: , , , , ,

Опис

Беби дол без прерамки со танга

Дополнителни информации

Size

Colour

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Беби дол без прерамки со танга”