Беби дол со црни машнички и танга

2,090 ден.

 

Нежно, сексипилно комплетче кое ја отвара вашата романтична страна и ве прави да се чувствувате секси и посакувано. Горниот дел е изработен од нежна бела чипка во вид на фустанче. Најдолу завршува со набрана лента од истиот материјал која е декорирана со црна тенка лента и машнички. Истата декорација ја има и на делот кај градите, а тенките врвки преминуваат и на прерамките. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер

Исчисти
ШИФРА 21019 Категорија: Tags: , , , , , , ,

Опис

Беби дол со црни машнички и танга

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Беби дол со црни машнички и танга”