Бат плаг Бел дијамант

1,890 ден.

 

Бат плаг Бел дијамант. Внесете луксуз во вашата колекција со анални играчки. Извондерно изработен бат плаг со блескав Сваровски кристал. Направете чмарот на вашиот сакан/сакана да сјае! Мазен е и лесно пенетрира а вратот му е тенок и дозволува да се стегнат свинктерските мускули околу него такашто – нема мрдање!

Боја: Бисерно-бела

Материјал: Метал

Големина: 25мм

Нема на залиха

ШИФРА 3000010266 Категорија: Tags: , ,

Опис

Бат плаг Бел дијамант

Бат плаг Бел дијамант

Бат плаг Бел дијамант