Секс покрај река, доцна во ноќта

Пред неколку години јас и моето момче запознавме една девојка преку интернет. После половина година допишување преку интернет, таа реши да дојде и да не посети. Сите се согласивме дека тоа е добра идеја и… тоа беше тоа.

Една ноќ сите тројца бевме во оној ебачки фазон, па ние девојките решивме малку да го задеваме нашето момче. Двете облековме тесни и прекратки црни фустани, јас бев негова вереница, таа беше негова девојка, а истовремено беше и моја девојка. Улоги со кои сите ќе бидат задоволни, нели? Доцна таа ноќ заминавме покрај една река на излезот од градот. Се симнавме покрај реката и без многу одолжување, јас почнав да му го пушам. Нему не му требаше долго за да постигне максимална ерекција и почна да ја ебе нашата девојка во газот, а со прстите го работеше и мојот исто така. Беше премногу возбудливо, на отворено, покрај река, тој ја ебеше нашата девојка во газ, а истовремено и мене со помош на прстите. Потонати во тој ебачки делириум, ние не бевме во состојба да видиме дали некој од страна не гледа како се растураме.

Тој сврши во мојата уста, потоа сврши во нејзиното тесно газе и потоа влеговме сите во автомобилот и тргнавме назад кон нашиот дом. Некој вид на изопачена семејна прошетка, нели? Прво возев јас, за тие да можат да си играат на задното седиште, а по кратко време тој ја презеде возачката должност. Тој одлучи да вози по автопат и да ги остави своите девојки да уживаат заедно. Ние двете бевме во еден вид ебачки транс, така што не забелажавме дека тој ги вклучувал светлата внатре во автомобилот и забавувал секој пат кога на патот наидувал камион. Беше доцна и јас претпоставувам дека на возачите на камиони добро би им дошло да видат нешто интересно за време на долгиот пат.

По половина час возење ние повторно ги сменивме местата, за да може тој да продолжи да си игра со нашата девојка. Решивме да си земеме сладолед, но пред да стигнеме до таму мојот вереник сврши на нејзиното лице. Таа не требаше да се брише додека не стасаме до дома. Беше толку откачено кога ја гледавме како го замолува типот со сладоледот преку прозор за екстра салфетки, целата измачкана со спермата на моето момче по лицето.

По одредено време нашите патишта се разидоа, но нам ни беше мило што бевме дел од нејзиното минато, а и таа од нашето.