Роденденски групен секс за мама

Моете име е Томислав, јас сум успешен бизнисмен и живеам со мојата сопруга во Англија. Секоја година на роденденот на мајка ми, правам посебни напори за да ги приклучам моите браќа и татко ми, давајќи и нејзе многу специјален роденденски подарок. Јас не барам дозвола од мојата жена за да одам сам кај мајка ми. Таа не знае за мојот специјален однос што го имам со мајка ми.

Откако го оставив зад себе целиот метеж во градскиот сообраќај, умот ми залута и почнав да се присетувам на првиот мој придонес за специјалниот подарок на мајка ми. Таа ме направи маж тој ден. Искуството беше толку моќно, што јас се сеќавам на секој детал како да било вчера. Како што ми се навраќаа сликите од таа вечер, мојот кур полека почна да се стврднува и неговата главичка почна да ѕирка низ мојот откопчан патент. Го зедов во рака и почнав да мастурбирам, како што ми се навраќаа мислите како флешови од тој ден пред десет години.

Мојата мајка со нејзината фасцинантна убавина, има добивано многубројни аплаузи на сцените на театрите низ Европа. Таа никогаш не доби главна, водечка улога, но нејзините извондредни настапи во споредни улоги, го привлекоа вниманието на посетителите и критичарите. На дваесет и едно годишна возраст се откажала од својата света и ветувачка кариера за да стане домаќинка и мајка. Роди и израсна четири сина и една ќерка. Таа никогаш не употреби физичко казнување за да не стави под ред. Мало покачување на тонот и јачината на звукот на нејзиниот глас беше единственото нешто што го слушнавме од неа.

Роденденската забава, за четириесет и четвртиот роденден на мајка ми беше една голема афера. Поради нејзиниот шарм и великодушност имаше голем круг на пријатели. Требаше да уживам, но бев многу вознемирен и не можев да седам или да стојам на едно место повеќе од една минута. Претходно тој ден, мојот најстар брат Илија, ми го потврди она во кое што се сомневав со години. Откако сите ќе заминеа од забавата и ќе останеше само семејството, специјалната забава се преместуваше во спалната соба на моите родители. Пред само неколку денови јас наполнив осумнаесет години и според правилата можев да учествувам. Моите родители веруваа дека во инцестот може да се учествува само ако си полнолетен.

Толпата од луѓе замина, останавме моите родители, јас, моите постари браќа Илија, Златко и Бранко, како и мојата постара сестра Марика. Мама доби прекрасни подароци, но тие беа ништо во споредба со тоа што требаше да и го дадам јас, моето цврсто тело. Таа почна да флертува со мене, нешто што го немаше правено никогаш претходно. Се приближи до мене, зеде прамен од мојата коса и почна да го врти на нејзиниот прст. „Дали си навистина девица сине?“ праша таа. „ Знам дека дркаш постојано. Дали е тоа се што имаш направено досега?“. Бев шокиран кога слушнав дека таа знаеше за мојата задолжителна мастурбација. „Навистина, мамо, тоа е се што сум направил!“.

По малку повеќе надразнување, ми беше речено да одам во нивната спална и да легнам гол на креветот на мама. Ги соблеков моите облеки на брзина и легнав на нејзиниот парфимиран кревет. Неколку минути подоцна, во собата влезе Марика, носејќи со себе една кутија со украсна хартија и панделки. Таа викна кога ја виде големината на мојот кур, и покрај тоа што не беше стврднат целосно. „Морам да те врзам“, рече таа, „Го направив ова и за другите момци“. Поцрвенев како мало дете кога таа почна да го покрива мојот кур и моите мадиња со украсна хартија и стави панделка околу нив. Го направи пакетчето, ме бакна во образот, и ја напушти собата.

По неколку минути сите влегоа во собата, со големи насмевки на нивните лица. Бев малку изненаден што сите беа целосно облечени. Мојата насмеана мајка, застана на почетокот од креветот и почна полека да се соблекува. На возраст од четириесет и четири години, таа го имаше достигнато врвот на нејзината физичка убавина. Кога таа ја соблече блузата, татко ми почна да снима за неговата порнографска колекција. Мојот кур почна да се дига нагоре кога големите цицки на мајка ми паднаа од нејзиниот градник. Моите браќа и сестра ми се кикотеа на шушкавите звуци што произлегуваа од хартијата како што се поткреваше мојот кур.

Тие се смееја и се шегуваа, како што ја гледаа шарената хартија како се крева нагоре. Мајка ми пред мене стоеше по гаќи, жартели и високи чипкани чорапи. Таа застана на креветот и ги рашири нејзините добри нозе за да имам подобар поглед. „Покажи му ја твојата пичка мамо“, ја убедуваше Марика. Мајка ми ме задеваше подолго време, па потоа почна полека да ги спушта гаќите. Светлите влакненца на врвот на нејзината вагина ми паднаа во очи. Малку по малку, целата нејзина преубава пичка стоеше пред мене. Како што мојот кур се издигна по целата негова должина, главичката изби преку украсната хартија. Сите аплаудираа за возбуденоста на мојот девствен кур.

Мама се потпре на колената и дојде меѓу моите раширени нозе, ја искина хартијата за да може да го вкуси подарокот. Како што ја наведна главата, нејзината коса собрана во долга опашка, падна на моите бедра. Се намести добро, за на другите да не им го попречува погледот. Татко ми се приближи со камерата за да снима од поблиску. Го почувствував нејзиниот топол здив, а потоа нејзините меки усни на главичката од мојот кур. Не постои ништо слично како чувството кога прв пат ќе почувствувате усни на вашиот кур. Ни илјадниците фантазии што ги имав претходно не можеа да се споредат со ова. Мајка ми го зеде половина од мојот кур во нејзината уста, го цицаше толку јако, што помислив дека ќе и попуштат образите, а потоа полека ја крена главата. Тоа прво цицање на мојот кур ми дојде толку убаво што свршив веднаш. Не траеше ни петнаесет секунди. Како што ја полнев нејзината уста со мојата кремаста сперма, моите браќа и сестра се насмејаа и сестра ми рече: „Ова мора да е светски рекорд“.

И покрај тоа што исфрлив не повеќе од една лажица сперма, почувствував како еден галон на нешта да излегуваат од мене. Мама не запре додека не ја исцица и последната капка на сперма. Ја крена главата и благо ми се насмевна додека ја проголтуваше спермата. Потоа се заврте и се намести во шеесет и девет поза. Како што ја наведна нејзината пичка врз мојата уста, јас забележав дека бојата на влакната точно одговара на косата на главата.

Бидејќи немав претходно искуство, не знаев што да правам со пичката на мама. Почнав со бакнување на секое делче од неа. „Користи го твојот јазик“, рече татко ми, „Лижи појако“. Го извадив јазикот и поминав со него меѓу двете меки усни. Почнав да правам кругови со врвот на мојот јазик околу незјиниот сеуште неиспакнат клиторис. Како за да ми се заблагодари што го пронајдов нејзиниот активатор за свршување, таа ја проголта целата должина на мојот кур. „Извондредна работа, мила“, рече татко ми наведнувајќи се да слика.

Забележав како моите браќа и сестра ми почнаа да ја соблекуваат нивната облека, и полека почнааа да ползат по креветот на татко ми. Илија и Бранко почнаа да ги цицаат брадавиците од градите на сестра ми, додека Златко се провлече меѓу нејзините нозе и почна да ја лиже нејзината пичка. Татко ми ја соблече облеката и почна да мастурбира додека снимаше.

Мама одеднаш престана со цицање на мојот кур и се намести во позиција над мене. Изразот на нејзиното лице се промени толку многу што таа изгледаше како една поинаква жена. Видов страст на нејзиното лице за првпат во моите осумнаесет години. „За малку ќе свршев на твојот јазик, но сакам да свршам додека е твојот кур во мојата пичка“, рече таа. Нејзиниот глас беше поразличен од вообичаено, некако беше порапав. Таа го зеде мојот влажен кур во нејзините раце и почна да си го става во нејзината влажна пичка. Другите престанаа со нивните игри, за да го доловат моментот „мојата прва пичка во животот“. „Мамо, види дали неговиот голем кур ќе и одговара на твојата пичка“, рече Марика, со треперлив глас обземен од страст. „Исфрли ја твојата сперма во нејзе“, ми рече мене. „Немој да се грижиш, двете земаме контрацепција“.

Мајка ми почна да стенка од задоволство како што се повеќе и навлегуваше мојот кур во пичката. „Браво сине, ја правиш мајка ти да сврши“, татко ми викна. „Само така продолжи“. Јас не правев ништо. Но тој изгледа сакаше да ми нагласи да се стегнам и да го држам дигнат мојот кур. Нејзините раце ги стави на моите гради за да држи рамнотежа, и почна да се движи надолу па нагоре по целата должина на мојот кур. Мама го забрза ритамот на движење, едноставно мојот кур лизгаше низ нејзината влажна пичка, а таа толку жестоко и брзо скокаше на мојот кур што мислам дека сликите на тато ќе бидат замаглени. „Оооох, по ѓаволите, свршувам преку целиот негов голем кур! Аааааааххх, дааааааа!“ Другите аплаудираа. По неколку секунди, нивниот аплауз беше многу побурен, кога јас го исфрлив моето семе длабоко во пичката на мајка ми.

Се борев за воздух како риба на суво. Мајка ми се навали на мене и ме задеваше со нејзините големи цицки. Вдишав длабоко и почнав да ги лижам нејзините брадавици, па ги ставив во уста. Полека ги ставив рацете на нејзиниот мек, округлест газ и се обидов да го продолжам движењето. Ебењето беше толу добро, што јас посакував да не престане. Успеав да го држам во неа уште десет минути, доволно долго за да и овозможам уште еден оргазам. Кога мојот кур спадна и се извлече од нејзината пичка, таа се исправи и викна по татко ми „Киро, дојди побрзо! Ми треба кур во мене“.

Ми падна во очи курот на татко ми, и покрај тоа што беше голем, не беше долг и дебел како мојот. Погледнав во моите браќа и видов дека истото важи и за нив. Изгледа сме ги наследиле нашите курови од различни страни на фамилијата. Ја намеситија Марика во поза, потпрена на нејзините колена. Илија и Златко клекнаа пред неа, а таа наизменично им ги цицаше куровите, а Бранко застана зад нејзе, за да ја ебе. „О, ти благодарам, Бранко“, рече таа кога тој го стави курот во нејзината пичка. „Навистина имам потреба од добро ебење“.

Се чувствував како исфрлен од играта, бидејќи не правев ништо, додека моето семејство се ебеше од моите две страни. „Земи го курот во раце и поработи на него, помал брате“, рече Бранко. „Ти си на ред после мене, нели?“. Најпрво се срамев да мастурбирам, но откако го зедов во раце и почнав, се чувствував одлично. Мајка ми имаше многукратни оргазми. Во меѓувреме, Бранко се олесни во пичката на Марика и јас бев на ред.

Никогаш не ми влегол олку дебел“, рече таа кога застанав зад неа. На почеток не сакаше да продре внатре. „Дали го ставам на правилното место“, прашав јас. „Да право кон целта,“ одговори таа. „Само турни го појако внатре“. Таа се погласно стенкаше, како што мојот кур потонуваше во нејзината пичка. Пичката на сестра ми беше потесна за разлика од пичката на мајка ми, поради тоа што таа немаше раѓано деца и се немаше ебено толку многу како мајка ми. Ги ставив рацете на нејзината половина и почнав. Всушност тоа беше првпат вистински да ебам. Мојот кур беше во пичката на мајка ми, но таа ја правеше цела работа, јас не правев ништо. Сеуште кога ќе ги затворам очите можам да ја визуелизирам таа слика, како мојот масивен кур лизга внатре-надвор меѓу двата тркалезни глобуси од нејзиниот газ. Златко почна да стенка, силно ја исфрли спермата во устата на Марика, а по една минута Илија го направи истото. На другата страна, татко ми ечеше како мечка кога ја наполни матката на мајка ми. Моите браќа се префрлија на креветот да се забавуваат со мама.

Марика одеднаш се оттргна од мене, се заврте, легна на грбот и ми рече. „Сега ќе ти покажам нов начин на ебење“. Ги потпре зглобовите од нејзините нозе на моите раменици, го намести мојот кур до отворот на нејзината пичка и ми рече да го турнам внатре. Ми кажа да ги туркам нејзините нозе нанапред, да и ги свиткам во колената и да ги туркам кон нејзините гради колку што можам. Јас свршував како луд во оваа поза. Правев се како што ми кажа таа и се чувствував феноменално затоа што ми ја препушти целата контрола. Полека ја префрлав својата тежина на нејзините колена кои допираа на нејзините цицки, со рацете се држев за нејзините раменици. Се чувствував моќно, доминантно, како да ја имав заробено. Не беше потребно многу за да ја однесам преку работ на задоволството. „Оооохх, тоааа! Јас свршуваааам! Не запирај! Еби ме појако! “. „Одлична работа сине“ рече татко ми. „Таа може да прима многу. Продолжи да и го пикаш “.

Од другата страна, мајка ми збеснуваше, стенкаше, благодарение на активните јазици на моите браќа. Илија ја лижеше нејзината пичка, додека Златко и Бранко бучно ги цицаа нејзините брадавици. Татко ми клечеше над нејзината глава и го стави во уста неговиот кур за да го запре нејзиното гласно стенкање.

Јас бев задоволен од себе си, што и овозможив на сестра ми добро ебење. Откако сврши неколку пати, го извадив мојот кур и ја расфрлав мојата сперма по нејзиниот стомак. Откако јас завршив, татко ми го зазеде моето место и ја ебеше ќерка му.

Нашата забава заврши кога веќе сите бевме исцрпени и немавме сили да продолжиме. Наредниот ден, моите браќа и сестра ми се вратија во своите домови во други градови. Јас сеуште живеев дома, па имав пристап до телото од мама кога и да посакав. Таа имаше јака желба и силен сексуален нагон, така што таа го правеше првиот потег. Татко ми, мајка ми и јас многу често уживавме во тројка. Тие игри продолжија се додека не и се приклучив на армијата неколку месеци подоцна.

Еден одвратен возач, со неговата свирка од автомобилот која што беше упатена кон мене, стави крај на моето прекрасно сонување со отворени очи. Имаше толку метеж во сообраќајот што целосно изгубив концентрација. Пукната цевка на патот го оддолжи моето пристигнување дома.

Заѕвонив на ѕвончето и бев пречекан од страна на брат ми Златко. Тој беше гол и беше очигледно дека забавата започнала без мене. Половина од неговиот кур беше влажен, а тоа беше од влажните пички или усни на мајка ми или сестра ми. „Не пропушти многу“ ми рече тој. „Започнавме пред половина час. Сакавме да те почекаме, но бевме запалени премногу така што не можевме да ги контролираме нашите тела. Ајде влегувај, да ни помогнеш во ебењето“.

Сцената во спалната соба беше приближно иста на она што очекував. Бранко и Илија и даваа на мајка ми двојна пенетрација, Бранко ја ебеше во нејзиниот газ, а Илија во нејзината пичка. Татко ми на другиот кревет ја ебеше Марика. „Точно на време“ рече Бранко. „Штотуку свршив. Можеш да го заземеш моето место.“

Ја исфрлив облеката од себе во дел од секундата. Застанав над неа и и реков, „Среќен роденден, мамо. Ова е мојот подарок за тебе.“ Тогаш го лизнав моето напрчено торпедо во нејзината мрсна цевка.