Марчело

ас сум перверзна личност и не го кријам тоа. Напротив, сакам да пишувам за сите секси и перверзни моменти кои сум ги доживеала, сите мои искуства до детали.

За некои работи се согласувам со општо прифатените принципи – поголемо е подобро! Секогаш знам дека ќе си поминам убаво кога типот е надарен со голем кур. Еднаш во животот сум имала средба со највеличенствениот кур што сум го видела. Се соочив со неговите триесетина сантиметри во еден свингерски клуб во кој одев понекогаш. За една забава, јас и моето момче Томи, решивме да одиме во свингерски клуб. Малку бевме налеани со алкохол, па кога влеговме во клубот, почна да ми врие крвта. Клубот има повеќе засебни соби, се простира на цел спрат од хотел, но има една огромна соба каде што доаѓаат тие како нас кои сакаат малку повеќе забава. Овој пат собата ја уредиле перфектно. Со неонски светла, музика точно онолку гласна колку што треба да биде и плус тоа ги тргнале сите можни столици, каучи и сл. И поставиле мноооогу перници правејќи огромно гнездо за сите тие кои сакаат да се ебат до бесвест во друштво.

Томи и јас се соблековме и легнавме во удобното гнездо. Ги затворив очите и дозволив да ме понесе уживањето додека Томи ме бакнуваше и лижеше по целото тело. Конечно, Томи ги раздвои моите нозе и го смести удобно прекрасниот кур во мојата веќе многу влажна пичка. Ги отворив очите и погледнав околу себе. Имаше околу мене најмалку уште 12-15 луѓе во различни купчиња, групи и позиции. Звуците на добар секс, воздишките и извиците од оргазми ја исполнуваа целата соба. И јас се вбројував како една од нив! Неверојатно нешто е што се случува кога сте во соба полна со луѓе. Сега разбирам зошто сексот го сметале како вид на посебна енергија пред околу 50 години. Воздухот беше наситен со секс. Во ваква совршена атмосфера, сексот ја обвиткуваше собата, стануваше самата соба и луѓето стануваа дел од тоа. Лежењето до жена која свршува те поттикнува да свршуваш и ти! Како секс ДВД но со вклучени допир и мирис. Сите се хранат од таа неисцрпна желба и енергија, се додека не се задоволат тотално. А луѓето доаѓаат и си заминуваат и постојано таа енергија се обновува и не замира. Во таква атмосфера, Томи се намести во удобна позиција и почна да ме ебе. Бев неверојатно возбудена, опиена од атмосферата и сакав само повеќе и повеќе. Томи ме заврте и јас се најдов над него. Се наведнав малку назад само за да ги грабнам рацете на друга девојка и да и ги ставам на моите цицки. Почнав да ја бакнувам и во тој момент доживеав многу јак оргазам.

Како што ја свртев главата накај Томи, здогледав маж како доаѓа од другиот крај на собата. Беше со просечна висина, но беше многу добро граден, имаше црна коса и кафеав тен. Не знам дали беше Мексиканец или така нешто, но тоа што го забележав беше дека имаше куриште поголемо од 20 сантиметри и тоа не му беше во ерекција! Тешко му се удираше по мадињата кога се движеше, како кур од слон. Непроценлива глетка! Не беше обрежан и имаше масивна глава на крајот од курот.

Томи сеуште ме ебеше кога мажот со куриштето помина покрај мене. Беше тргнал кон барот на другата страна од собата. Можев да ја почувствувам неговата арома во воздухот, тој мирис ме полудуваше. Тој забележа дека го гледам и го забави одот. Застана до мене. Во тој момент моето лице беше само на две педи од неговото куриште. Атмосферата во собата делуваше и на него. Забележав дека почна малку да му се пумпа курот кога подзастана до мене. Во тој момент почнав да се надевам дека можеби ќе ме трие со курот по цицките додека Томи така убаво ме ебе.

Тој веќе застана и ме гледаше во очите. Разбрав што треба да направам. Ја испружив раката и го грабнав тоа огромно куриште што висеше пред мене. Не можев да му се изнарадувам доволно на големината. Сеуште му беше мек, но можев да почувствувам како му пулсира и како се претвора во нешто големо. Го повлеков поблиску до мене и ја ставив главата во мојата уста. Беше голема, но успеав да си ја напикам. Имам искуство со пушење на големи курови и успеав да го напикам речиси целиот во грлото, но го извадив за кратко време. Го фатив во рацете и гледав како пулсира и постепено се зголемува. Не растеше премногу во должина, но растеше и тоа како во ширина. Томи го гледаше сето ова и самата глетка толку го возбуди што повторно се надрви и доби сила да ме изебе уште еднаш.

Неговиот кур беше нешто неверојатно! Конечно почна да станува тврд, но таа трансформација беше чудесна, курот се надува како балон, толку беше голем! Пробав да го напикам в уста пак, но успеав само околу 10 сантиментри. Беше неверојатно дебел. Ја лапнав главата и ја шмукав и лижев, а останатиот дел од тоа куриште го дркав со двете раце. Неговата големина и дебелина беше зачудувачка. Го извадив за миг од уста и го држев со двете раце за да му се радувам. Доаѓаше во комплет со две огромни мадиња. Ги фатив во раката и забалежав дека и тие се неверојатно тешки.

Марчело (подоцна ми го кажа името и дека е од Шпанија), веќе беше надрвен целосно. На неговото куриште се познаваа сите вени и пулсираа стимулативно. Разбрав покасно и дека курот му е долг над 30 сантиметри и широк над 10. Големината на главата му беше неопислива. Ме остави да се израдувам на уште еден оргазам од Томи, придружен со триење на неговиот кур, а потоа ме подигна во раце и ме однесе до масата за билијард. Како и се друго и масата беше покриена со прекривки и перници, а на неа се задоволуваа уште два пара. Ме седна со газето точно на работ од масата. За целото време неговиот кур беше тврд и тешко се клатеше.

Марчело го зеде курот во неговата рака, а со другата ја подигна мојата лева нога над неговото рамо. Почна да го трие курот од клиторисот и надолу од пичката и со тоа ја навлажнуваше цела пичка. Навистина му беше интересно да ми го трие клиторисот со главата од курот, се задржа на таа игра долго време, но не ми беше битно, јас уживав во сето тоа. Се наведна над мене и ми кажа дека ќе проба да пенетрира. Му дозволив. Веднаш почувствував притисок кога неговата огромна глава проба да влезе во мојата екстра влажна пичка. Полека, но веќе првите 8-10 сантиметри ми ги начука за многу кратко време. Марчело изгледаше изненаден од мојата пичка и нејзината спремност да голта дебели курови. Го извади малку, па ми го начука половината, па потоа пак го извади… и се така секој пат ми го ставаше по некој сантиметар подлабоко.

Не сум девица, но тоа парче месо ме исполнуваше тотално. Курот на Марчело не беше огромен како моето најголемо дилдо, но беше најголемиот вистински кур што сум го видела и примила. И чувството беше тотално друго, сега тој кажуваше колку ќе ми го начука. Кога убаво ми го стави до половина, почна полека да ме ебе. Јас се препуштив на тој ритам и уживав. Тогаш сфатив дека не слушам многу гласови околу мене. Ги отворив очите и видов дека голем дел од луѓето ме гледаат мене!

Свршив многу брзо и со тоа ги ослободив уште повеќе мускулите на пичката и Марчело можеше уште повеќе да напика во мене од неговиот феноменален кур. Беше вистински професионалец, ми го ставаше малку, па го вадеше, па пак малку, плус некој сантиметар. Знаеше точно како и каде да ја постави главата на курот и да ми ги погодува сите најчувствителни точки во пичката. Постојано ја менуваше неговата позиција и аголот од кој пенетрираше. Чекаше момент кога бев близу до оргазам и наеднаш ќе го сменеше аголот, со што ме излудуваше уште повеќе.

Го правевме тоа околу 15 минути, но јас не можев веќе да издржам и го посакав цел во мојата веќе премногу растегната пичка. Му реков дека го сакам цел. Тој ми одговори дека ретко која жена може да прими над 30 сантиментри вагинално одеднаш, но ќе проба за мое и негово задоволство. Почна се подлабоко и подлабоко да навлегува во мене. Мојата пичка даваше малку отпор, но тој ме грабна за рамениците и ми го закачи без приговори до мадињата. Погледнав надолу и се уверив дека навистина ми е начукан цел. Не се изненадив, затоа што сум си се ебела и со поголемо дилдо, но чувството на толкав вистински кур беше опивачко и незаменливо. Не беше безживотна пластика, туку топол, тврд, но истовремено и малку мек, огромен жив кур! Свршив без да се помрднам.

Тогаш тој се повлече малку, оставајќи ме да здивнам, но исто така оставајќи ми и празнина која не ми беше удобна. Не сакав да ми го вади од пичката и му го кажав тоа. Тој продолжи да ме ебе длабоко, но многу бавно. На секое пенетрирање ме прашуваше дали е во ред и дали можам да издржам. Беше многу внимателен и не сакаше никако да ме повреди. Му кажав дека се е во ред со мене и да продолжи веќе да ме ебе! Ова беше зелено светло за него и тогаш почна посилно да удира. Секој негов удар во пичката беше толку јак што имав чувство дека ми се празни воздухот од белите дробови. Тоа константно триење на целата пичка, клиторисот, Г-точката и се друго, ме доведе до не знам кој по ред оргазам. Но Марчело воопшто не ги забави движењата, па само продолжив да свршувам и да добивам повеќе оргазми кои ми се случуваа многу ретко, само понекогаш кога сама си ја растегнував пичката со некоја голема играчка.

Ме ебеше константно со над 20 сантиметри од курот, понекогаш и повеќе. Ги подадов рацете и го грабнав точно на местото каде што ми влегуваше во пичката. Само што ја почувствував неговата големина во моите раце, веднаш ме растресе уште еден оргазам. Тоа е прекрасна глетка кога гледаш како толкаво куриште исчезнува во тебе и пак излегува. Можам да свршам само од помислата на тоа.

Погледнав во неговото лице и ја видов огромната возбуда која ја пишуваше на него. Тој изгледаше како опседнат со идејата да ме изебе и тоа да го прави цел ден. Го обвиткав со нозете и го привлеков уште поблиску до мене, за да може да ми го начука и цел ако сака. Почна многу силно да ме пумпа и јас започнав да се тресам од оргазми. Конечно и тој извика дека свршува. Го стегнав силно со нозете и тој еруптира длабоко во мене, со курот навлезен до мадиња во мојата задоволна пичка. Можев да ја почувствувам секоја капка жешка сперма како излегува и почнува дури да тече по неговиот кур, иако сеуште е целиот во мене.

Тој легна исцрпен до мене и така зедовме здив додека ги слушав охрабрувачките аплаузи од сите што не гледаа. Тој ми го бакна вратот и цицките и јас заминав кај Томи. По краток одмор, повторно се најдовме во таа игра. Марчело повторно ме ебеше таа ноќ. Јас бев качена над него и му го јавав куриштето, додека Томи, на негово големо задоволство, ме ебеше в газ. Тоа беше нешто што никогаш нема да можам со зборови да го опишам. Имав над 30 сантиметри куриште в пичка и над 20 во газот! Морам да признаам дека потоа се ме болеше неколку дена, па и цела недела.

Марчело не беше член на клубот, туку беше дојден како пријател на некој член. После тоа, тој замина во Шпанија и не го видов веќе. Но ќе се врати и знам дека повторно ќе се ебам со тоа чудо од кур!